Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Ataşehir Masöz Bayan İlanları

  • Listed: 25 Kasım 2016 19:12
  • Expires: This ad has expired

Description

Kadıköy İçlesi olan ve hılı bir şekilde gelişen ataşehir de evinize, otele veya kendi yerinde hizmet veren ataşehir masöz ilanları bulunmakta ve bu ilanların bir çoğu sitemizde yayınlanmakda olup sadece profesyonel masaj hizmeti veren masöz ler sitemize ilan verebilecek…

 

ataşehir masöz bayan

ataşehir masöz bayan

SPA kelimesi esasen Latincede “Selus Per Aqua” yani “Sudan Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” anlamlarına gelir. Zaten SPA’nın kökenleri de Romalılara uzanmaktadır. Zaman içinde Avrupa’ya yayılan SPA temel olarak su aile yapılan terapi ve bakımları kapsar. Bu hizmetlerin sunulduğu yerler ise SPA veya Spa Merkezi olarak tanımlanır.

Spa bakımlarında su ile birlikte, doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri de uygulanmaktadır. Spa merkezine gelenler bu masajlardan veya bakımlardan istedikleri birini seçebilirler.

Spa bakımlarının selülit tedavisinden, cilt bakımına veya stres atıcı masajlara kadar çeşitli türleri olabilir. Spa nedir, ne işe yarar diye merak edenlere cevabımız ise şu olacaktır; spa masajları ve bakımları ile günün stresinden uzaklaşmak, canlanmak, rahatlamak, anti selülit tedavisi görmek, yüz, cilt bakımı yapmak, temizlenmek yani her türlü terapiden faydalanmak mümkündür.

Listing ID: 3305838703fbeeb6

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply